Tel : 693-209-991, 782-076-466
slider

Ochrona osób

Zlecenia realizujemy po wnikliwej i szczegółowej analizie potencjalnych zagrożeń oraz możliwości im zapobiegania. Ustalamy pomiędzy osobą chronioną a osobami odpowiedzialnymi za jej bezpieczeństwo harmonogram przedsięwzięć i zajęć, który odpowiednio koordynowany zapewnia komfort osobie chronionej.
slider

Ochrona mienia

Ochraniamy budynki mieszkalne, firmy, oraz inne nieruchomości
slider

Ochrona imprez masowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów zapewniamy kompleksową obsługę imprez masowych
slider

Konwoje

Konwój pieniędzy, transportów itp.
slider

Usługi porządkowe

Wprowadzamy kompleksowe usługi porządkowe

Usługi porządkowe

dodatkowe usługi naszej firmy
 

 
 P-W JAGUAR
Szanowni Państwo,
P-W JAGUAR to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma sprzątająca.

Wybierając P-W JAGUAR decydujecie się Państwo na współpracę
z profesjonalistami i wybieracie rzetelnego partnera biznesowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto skorzystać z usług P-W JAGUAR
Podstawowym profilem naszej działalności jest kompleksowe utrzymanie czystości obiektów biurowych, socjalnych , hal magazynowych, przemysłowych , sprzątanie po budowach i remontach, odśnieżanie utrzymanie i pielęgnacja  zieleni.
Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonej pracy. Indywidualne podejście do każdego wyzwania, dbałość o detale, poszukiwanie coraz to nowych rozwiązań i dążenie do satysfakcji  klienta to nasz elementarny i najwyższy cel. Cieszy nas, kiedy naszą pracą zyskujemy duże uznanie i zaufanie klientów. Odpowiedni nadzór nad personelem przekłada się na jakość naszej pracy i gwarantuje profesjonalne wykonanie powierzonych nam zadań.

P-W JAGUAR – Świadczy kompleksowe usługi w zakresie
>usługi czystościowe dla biurowców oraz hoteli: sprzątanie wnętrz, zaopatrzenie w środki
czystości,
>usługi porządkowe na terenie hal, magazynów i innych wielkopowierzchniowych obiektów,
>zakładanie i pielęgnacja zieleni: zakładanie i koszenie trawników, sadzenie drzew, krzewów, roślin,
>całoroczna pielęgnacja zieleni,
>odśnieżanie terenów oraz dachów.

P-W JAGUAR – usługi czystościowe

Firma P-W JAGUAR w ramach tej usługi zajmuje się  utrzymywaniem porządku na terenie budynku. Zatrudniony przez nas personel to świetnie wyszkolona z zakresu stosowanych technologii i norm bezpieczeństwa kadra
pracownicza. Nadzór nad całością prac sprawują doświadczeni koordynatorzy będący na stałe do Państwa dyspozycji. Stawiamy na pełne zadowolenie Klienta z naszych usług, dlatego zarówno zakres czynności jak i plan pracy jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych Państwa potrzeb.

Oferujemy:
>utrzymanie czystości wewnątrz pomieszczeń
>utrzymanie czystości na zewnątrz budynku
> staB kontrol czysto[ci wewntrz i na zewntrz budynku
>zaopatrzenie w produkty chemiczne

P-W JAGUAR – odśnieżanie 
Firma P-W JAGUAR zajmuje się odśnieżaniem dachów oraz terenów utwardzonych. Jakość świadczonych usług co roku wyznaczają skuteczne i profesjonalne przygotowane akcje odśnieżania dróg, parkingów oraz dachów w całym kraju .Dla każdego obiektu indywidualnie tworzymy procedurę zasad odśnieżania w zależności od harmonogramu pracy obiektu.
Cechuje nas:
>indywidualne podejście do klienta
>zaangażowanie wykwalifikowanej kadry
>wysoka jakość usług
>szybki czas reakcji

P-W  JAGUAR – tereny zewnętrzne

Nasza firma świadczy usługi w zakresie porządkowania terenów zewnętrznych zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta. Wszystkie czynności są wykonywane przez profesjonalną kadrę pod nadzorem kierowników. Nasi pracownicy działają w oparciu wypracowane standardy w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług.

Cechuje nas:
>dbałość o estetykę wokół obiektu
>usuwanie spod krawężników piasku i żwiru.
> indywidualne podejście do klienta
> wykwalifikowana kadra pracownicza
P-W JAGUAR – koszenie trawników

Usługi koszenia trawników odbywają się systematycznie w zależności od rodzaju trawnika, jego przeznaczenia, a także warunków atmosferycznych, pory roku i innych prac pielęgnacyjnych. Wykorzystywany w pracach sprzęt dobieramy w taki sposób, aby nie zostawały na trawnikach pozostałości po koszeniu. Odpowiednia logistyka i umiejętne zarządzanie pracą, umożliwia nam błyskawiczne wykonanie powierzonych czynności.
Cechuje nas:
>terminowość prowadzonych prac
>rzetelne wykonanie
>profesjonalne podejście do każdego klienta
>elastyczność w doborze odpowiednich usług
P-W JAGUAR – personel porządkowy
Nasz personel będzie działał zgodnie z przedstawionym
zakresem obowiązków oraz przepisami BHP. Pracownicy którzy utrzymują czystość na obiektach obowiązkowo posiadają firmowe uniformy, kamizelki odblaskowe a także imienne identyfikatory. Zachowają w tajemnicy wszelkie informacje
poufne. Nasi pracownicy będą także informować Państwa
o wszelkich powstałych na obiekcie awariach lub usterkach
wymagających naprawy.

P-W JAGUAR – środki czystości

Nasza firma dysponuje szerokim asortymentem profesjonalnych środków chemicznych do każdego rodzaju powierzchni, co gwarantuje naszą niezawodność, bez względu na rodzaj obszaru do czyszczenia. Usługi przy użyciu środków chemicznych są wykonywane z należytą ostrożnością, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej jakości obsługi. Odpowiednio przeszkolony personel każdorazowo dobierze zestaw produktów przeznaczonych do pielęgnacji powierzchni na terenie biurowców, innych obiektów, zgodnie z zamówieniem.
P-W JAGUAR – propozycje realizacji usług
Gwarancją należytego wykonania usługi jest dla nas dokładny harmonogram prac tygodniowy miesięczny, roczny. Planowanie pomaga w prawidłowym przebiegu informacji między nami, a  Zleceniowcą. Dzięki harmonogramowi również pracownicy działają w sposób usystematyzowany.
Mamy nadzieję , że nasza oferta odpowiada Państwa potrzebom i oczekiwaniom.