Tel : 693-209-991, 782-076-466
slider

Ochrona osób

Zlecenia realizujemy po wnikliwej i szczegółowej analizie potencjalnych zagrożeń oraz możliwości im zapobiegania. Ustalamy pomiędzy osobą chronioną a osobami odpowiedzialnymi za jej bezpieczeństwo harmonogram przedsięwzięć i zajęć, który odpowiednio koordynowany zapewnia komfort osobie chronionej.
slider

Ochrona mienia

Ochraniamy budynki mieszkalne, firmy, oraz inne nieruchomości
slider

Ochrona imprez masowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów zapewniamy kompleksową obsługę imprez masowych
slider

Konwoje

Konwój pieniędzy, transportów itp.
slider

Usługi porządkowe

Wprowadzamy kompleksowe usługi porządkowe

Kariera PW-JAGUAR

Oferta pracy dla Ciebie!

AGENCJA OCHRONY P-W JAGUAR poszukuje pracownika na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Opis stanowiska:
· aktywne pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
· bieżąca współpraca z obecnymi kontrahentami
· bieżące raportowanie wyników pracy
· analiza rynku i konkurencji
· aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego min. 2 lata
· umiejętność oraz swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych
· znajomość branży będzie dodatkowym atutem
· sumienność i zaangażowanie
· prawo jazdy kat. B oraz znajomość środowiska MS Office.
Oferujemy:
· umowę o pracę
· atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
· narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
· przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres anna@pwjaguar.pl. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, których podanie nie wynika z kodeksu pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Anna Wącławska P-W JAGUAR, jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.’’